• Świąteczne spotkanie z baśnią i kolędą.

     • 11.01.2023 upłynął w atmosferze niecodziennego spotkania z Babciami i Dziadkami uczniów klas I-IV, którzy licznie przybyli na nasze zaproszenie. Byli z nami także: Pani Wójt Urszula Brzuszek, Ks. Proboszcz - Wojciech Szmuc, Ks. Jacek Teichman oraz Pan Adolf Kuśnierczyk - sołtys Orzechówki. 

      12.01. br.  przygotowaną część artystyczną mogli zobaczyć inni zaproszeni goście - rodzice, mieszkańcy Orzechówki i rodziny występujących.

      Przygotowano piękne przedstawienie na motywach baśni H. CH. Andersena pt. „Królowa Śniegu” w wykonaniu uczniów klasy IV. Dzieci z klas I-III zaprezentowały kolędy i pastorałki oraz życzenia dla Babć i Dziadków. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania. Poczęstunek dla gości przygotowała Rada Rodziców. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

      Piękny występ, śpiew kolęd oraz życzenia dla Babć i Dziadków...To był piękny dzień.

      12 stycznia występy podziwiali kolejni goście. Dziękujemy za skorzystanie z zaproszenia!

     • Awans do etapu rejonowego w tenisie stołowym!

     • 11-go stycznia br. w Turzym Polu odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym (kl. IV – VI).

                     Drużyna dziewcząt w składzie: Martyna Błaż i Anita Kielar po wyrównanej walce zajęła ostatecznie III miejsce, za SP Nr 2 Domaradz i SP Turze Pole.

      W kategorii chłopców rywalizowało w tym roku aż 6 drużyn. Nasza reprezentacja: Aleksander Nykiel i Marcin Płonka, uległa tylko zespołowi z SP Haczów, zajmując miejsce II i awansując do szczebla rejonowego.

      Opiekun drużyn – Elżbieta Wolańska

      GRATULACJE I POWODZENIA !!!

     • Sukcesy w tenisie stołowym

     • W grudniu 2022r.na sali gimnastycznej ZS w Orzechówce rozegrane zostały Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym (kl. VII – VIII)

      W kategorii dziewcząt naszą szkolę reprezentowały: Patrycja Hunia, Zofia Morajko i Magdalena  Wojnar, które ostatecznie zajęły III miejsce za zespołami z SP Turze Pole i SP Domaradz.

      Reprezentacja chłopców w składzie: Oskar Kuśnierczyk, Patryk Śnieżek i Karol Masłyk, zajęła miejsce II za SP Nr 1 Domaradz  a przed SP Turze Pole i SP Nr 1 Przysietnica, uzyskując tym samym awans do etapu rejonowego.

      Opiekun drużyn – Elżbieta Wolańska

      GRATULACJE I POWODZENIA !!!