• Aktualności

     • Dzień Dziecka w Zespole Szkół w Orzechówce

      1 czerwca Samorząd Uczniowski z paniami: Małgorzatą Nykiel, Kamilą Janusz i Barbarą Magusiak przeniósł nas w piękny, kolorowy i radosny świat dzieci.

      Zajęcia z robotyki, wykorzystanie sprzętu z programu "Laboratoria Przyszłości", plener malarski, gry i zabawy, rywalizacje sprawnościowe klas, kącik fotograficzny, malowanie twarzy, wspólne tańce i wesoły pociąg oraz zajęcia sportowe to tylko niektóre z atrakcji.

     • Daria Chrobak laureatką Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym"

      31 maja odbyło się wręczenie nagród laureatom Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym". Praca Darii została doceniona, a laureatka z Mamą odebrała nagrody.

      Gratulujemy!!!

      Liga Ochrony Przyrody Okręg Podkarpacki i SP Nr 2 w Rzeszowie zorgaznizowały konkurs, którego głównym celem było kultywowanie tradycji i zwyczajów Podkarpacia, budzenie szacunku do naszego dziedzictwa oraz uwrażliwianie na piękno przyrody. Cieszymy się z sukcesu Darii w tak wartościowym konkursie.

     • Dzień Mamy w szkole i przedszkolu

      Dzień Matki to jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku. Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać, jak bardzo kochają swoje mamy. I to właśnie dlatego pierwszaki i przedszkolaki przygotowały programy artystyczne i zaprosiły na występy swoje Mamusie. Mali aktorzy spisali się na medal mówiąc wierszyki, śpiewając piosenki i tańcząc specjalnie dla Nich.

     • Słoneczniki dla Mamy

      Dzień Mamy, to bardzo ważne święto. Wszyscy się do niego przygotowywaliśmy. Uczniowie na zajęciach dodatkowych, prowadzonych przez P. M. Nykiel, wykonali dla swoich Mam „Słoneczniki z gipsu”.

     • I miejsce Darii Chrobak w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

      18 maja 2023 r. odbyło się rozstrzygniecie ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci 5 i 6 – letnich p.t. „Przemocy – NIE! Pomocy – TAK!”. W tegorocznej edycji wzięło udział czternaście placówek z całej Polski.

      Wśród nagrodzonych znaleźli się: I miejsce: Daria Chrobak z Orzechówki (lat 5) II miejsce: Michalina Lupa z Piły (lat 6) III miejsce: Igor Spychalski z Dobrzycy (lat 5)

     • Klasa IV w Sanoku

      29 maja klasa IV z opikunami pojechała do Sanoka. Zwiedzali skansen, brali udział w zajęciach kaligraficznych.

      Na Państwowej Uczelni im. Jana Grodka w Sanoku mogli obejrzeć salę symulacji medycznej oraz brać aktywny udział w zajęciach i pokazach.

  •      
  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 43467